Základní článek Hnutí Brontosaurus Slunovrat
Akce "Z" - na pomoc haradu Veveří
17.10.2015 06:30-16:00

O co se asi tak jedná?
Budou se sbírat větve, čistit cestičky, prostě úpravy kolem hradu.
Dále pak nějaké drobné opravy jak kolem hradu, tak i v něm. Dle toho, co bude potřeba a kolik nás bude.
K dílu se může připojit každá ruka, jak malí tak i velcí. Čím víc nás bude tím lépe.

Odměna:
volňásky na Den pro rodinu na další ročník a možná něco k tomu, dle toho jak moc se budete snažit a kolik práce bude za ten den hotovo.
Dohoukal jsem s paní kastelánkou, že jako odměnu za práci se budete moci podívat do tajných zákoutí hradu, kam běžně nemají návštěvníci přístup... tedy pokud vás nebude moc (abychom se tam tak nějak vměstnali)...

pro brontosaury bude hrazen oběd - nejspíš buřtguláš a rizoto. Do mailu mi napište, co byste raději. Ostatní ho budou mít za drobný poplatek 30Kč (mějte to prosím přesně). Cesta z bystrce na hrad stojí 16Kč, když máte šalinkartu, je to o jednu zónu navíc, tak s tím počítejte. Misku a lžičku sebou!!! Pokud se o jídlo v mailu nepřihlásíte, nebude s vámi počítáno!!!

Děti od brontíků dostanou nějakou tu cukrovinku (do mailu mi to písněte, abych věděl kolik toho mám nakoupit). Starší děti blok na psaní, či kreslení. Je jich celkem 25 (formáty A5, A4). Ceny věnovaly Papírny Brno a.s. Rozdáme též každému brontíkovi poukázku na zmrzlinu od Ágnes zmrzky (v Brně Řečkovicích na Palackého náměstí - bus od Semilassa 42 a 70). Poukázek je celkem 45, tak snad zbydou i pro dospěláky, pokud to nevyjde, tak je budou mít jen děti. Odměny jsou omezené, proto své děti přihlaste co nejdříve, ať na ně zbydou.

Všichni (i nebrontosauři) od nás dostanou placku na připnutí že se této akce zůčastnili. Brontíci ZDARMA, ostatní za 20Kč :-)

Na akci se bude možno též přihlásit do našeho článku a tím vám budou chodit pozvánky na další naše akce a budete mít hrazen nejen oběd, ale i cestovné. Více o poplatcích v otázkách a odpovědích viz. vstupné. Pokud se chcete stát členem, tak to také napište do mailu ať s tím počítám a domluvíme se, co a jak.

A ještě jednou připomínám, kdo mi nenapíše mail, s tím nepočítám. Do mailu též uveďte zda jste brontík, nebo ne a také alespoň křestní jména těch, kdo se od vás z rodiny akce zúčastní a u dětí přibližný věk. Kdo toto nesplní, nebude mít nárok na oběd a výše vypsanou odměnu (vyjma placky, těch naděláme dostatek, jelikož se akce zase bude opakovat - měsíc co měsíc)

Upozornění pro brontosaury:

Všichni, kdo se prokážou platnou kartičkou a zaplaceným příspěvkem na letošní rok, budou mít hrazeno cestovné z bystrce na hrad, pojede se na hromadnou jízdenku. Sraz v Bystrci, zastávka Zoo (tram 1, 3, 11) přejdete přes silnici a na tom náměstíčku kde staví autobusy, tak je to hned ta první zastávka uprostřed, takže tam. Kdo mě nezná, tak mě pozná podle toho, že budu mít velkou černou kabelu a kšiltovku, případně volejte. Autobus 303 odjíždí v 8:13hod.


Láká vás to? tak přijďte taky pomoci... :-)


Přihlášky zasílejte na mail: karel.mazanek@gmail.com a do předmětu dejte AKCE "Z" - přihláška.
Přihlášky přijímám do 30.září. To je nejzažší termín, do kdy musím předat kastelánce kolik nás bude, aby pro nás nachystali práci...     

NázevAkce "Z" - na pomoc haradu Veveří
Termín17.10.2015 06:30-16:00
KdeHrad Veveří
OrganizátořiKarel Keslly Mazánek