Základní článek Hnutí Brontosaurus Slunovrat
Obchodníci s časem
5.-15.7.2012

Čas je to jediné, co nám skutečně patří. Jakou hodnotu pro tebe má? Pojď a vnímej ten nesčetněkrát oběhnutý ciferník trochu jinak. Kosení a hrabání trávy v cenných lokalitách v podhůří Šumavy.

 

 

Pokud máš zájem o účast, stáhni si níže uvedené dotazníčky, vytiskni, vyplň a pošli nám je na adresu Zdeněk Blaha, Družební 169/28, 725 26 Ostrava-Krásné Pole:

  1. Průvodní dopis (dokument DOC, jedna strana) - obsahuje krátký popis Hnutí Brontosaurus, kontakt na nás a úvodní vřelé info :-), tento jediný není třeba nám jej posílat
  2. Zdravotní dotazníček (dokument DOC, jedna strana) - obsahuje otázky týkající se tvého zdravotního stavu.
  3. Samotný dotazníček (obrázky, celkem dvě strany) - obsahuje otázky, pomocí nichž bychom tě rádi více poznali. Pokud bude zájemců více než je kapacita tábora, je možné, že na základě odpovědí budeme muset určovat, kdo se ještě vejde. Nejradši bychom ale vyhověli všem :-)

Vše najednou si můžeš stáhnout v archivu: pro dámy, pro pány. Pokud by byl se stažením nebo vytisknutím nějaký problém, napiš nám svou poštovní adresu a dotazníček ti pošleme.

Rozdíl mezi dámskou a pánskou verzí dotazníčku je víceméně kosmetický. Odpovědi dotazníčků nebudou nikde zveřejněny a přístup k nim budou mít pouze organizátoři.

NázevObchodníci s časem
Termín5.-15.7.2012
KdePrachaticko
Kontaktsigmar@slunovrat.info, 737 336 364
ČinnostKosení a hrabání trávy
Co s sebou

To se ještě dovíte :-)

OrganizátořiZdeněk Zdenda Blaha, Monika Hampacherová, Olga Kukrálová