Základní článek Hnutí Brontosaurus Slunovrat
Inspiro
14.-22.8.2009

Co je inSpiro? Prázdninový kurz. Pro lidi, kteří vyznávají myšlenku, že dělat něco je vždycky lepší, než nedělat nic. Pro lidi, které fascinuje svět okolo – svět lidského společenství a svět přírody. Pro ty, kdo chtějí do skrytých zakoutí obou světů proniknout hlouběji, vnímat drobná vlákna souvislostí a skládat je do větších celků. Pro ty, kteří si uvědomují, že lidské soužití s přírodou, i mezi sebou navzájem není bez problémů, ale nelomí nad tím rukama. Oni totiž vědí, že ČINY MLUVÍ.

Co Ti inSpiro nabízí? Příležitost nebýt jen pasivním účastníkem okolního dění. Možnost být hlavní osobou dramatu Tvého života. Potenciál utvořit si vlastní názor na problémové otázky současného světa a určit si své místo v něm. Jak moc si myslíš, že se tě dotýkají problémy třetího světa, diskutovaná ekologická a politická témata, jak s Tvými názory souvisí média a kde jsou hranice demokracie? Budeme o tom mluvit? Ano. Ale budeme to i prožívat.

InSpiro předkládá otázky a vybízí k hledání odpovědí – nabízí příležitost pro Tebe. Příležitost obohatit a být obohacen.

A teď něco praktického:

  • Prázdninový kurz se zážitkovým programem a přírodě či společnosti užitečnou prací
  • Datum: 14. - 22. 8. 2009
  • Cena: 1800,- (při zaplacení do konce června; později 2000,-) - v případě získání grantu je možná i nižší cena :)
  • Místo: Mrákotín a nejen tam
  • Pro koho: 20 účastníků starších 16 let, nejlépe se zájmem o témata kurzu

Chceš se přihlásit? V tom případě si, prosím, stáhni dotazník pro účastníky (eventuelně jako pdf), vyplň ho a odešli na adresu inspiro@halahoj.org. Vzhledem k omezené kapacitě kurzu můžeme při nadbytku zájemců přihlédnout k Tvému dotazníku. Brzy Tě kontaktujeme s dalšími informacemi :)

NázevInspiro
Termín14.-22.8.2009
KdeMrákotín a nejen tam
Kontakthttp://inspiro.halahoj.org/
ČinnostRůzná
OrganizátořiTom Špunt Protivínský